Parcel Report

Property Report for 7655-97-5288

Parcel Information

• Parcel ID:  7655-97-5288
  • Parcel Address:  361 BOUNDARY TRL
  • Neighborhood Name:  Cranberry Falls
  • Property Description:  LT 27-7 BLK 5 CRANBERRY FALLS
  • Sale Date:  2015-10-30
  • Sale Price:  $80,000
  • Plat Reference:  11/177
  • Transferring Reference:  2100/210
  • Township:  QUALLA
  • Assessed Acres:  0.71

    Ownership Information

• Owner Name #1:  ROCHA, FABIO
  • Owner Name #2:  ROCHA, SANDRA R
  • Mailing Address 1:  1903 NW 79TH AVE
  • Mailing Address 2:  None
  • City/State/Zip:  COCONUT CREEK FL 33063
  • Owner Account:  176530

    Tax/Value Information

• Fire District:  QUALLA PC 10
  • Building Value:  $293,810
  • Land Value: $59,440 
  • Assessed Total Value:  $353,250

    Zoning Information

• Zoning District:  None
  • Zoning Area:  None